Hakkımızda

Asiamart Global, ürünlerinize uygun çözümler sunar

Asiamart Global, ana ürünü olan CPO ile birlikte palm yağı türevi ürünlerin sağlanmasına özel olarak odaklanan bir şirkettir. Şirket, ham maddeler, işlenmiş ürünler, palm atığı ve ayçiçek, soya fasulyesi, hindistan cevizi yağı ve mutfak için hindistan cevizi yağı gibi çeşitli yağ türleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede palm yağı türevi ürünler sunmaktadır. Asiamart Global, dünyanın en büyük palm yağı üreticisi olan Endonezya’daki palm yağı türevi endüstriyel şirketlerle iş birliği yapmaktadır ve merkezi Belçika’da bulunmaktadır.

Asiamart Global, öncelikli olarak Avrupa’da yaşayan Asya ve Afrika topluluklarının, ülkelerindeki gıda malzemeleri ve işlenmiş ürünleri arayan taleplerine cevap vermektedir. Kendi yemeklerini yaparak veya yiyerek, Avrupa’da yaşarken kültürel köklerine bağlı kalmayı sürdürebilirler. Asiamart Global, bu toplulukların taleplerine yönelik yüksek talep görmekte ve küresel bir pazarda yer edinmek için kapsamını genişletmektedir. Şirket, müşterilerden olumlu yanıtlar alan pişirme gösterimleri düzenlemekte ve Avrupa ve küresel pazarda yağ ürünlerini temin etmeye odaklanarak kendini saygın bir palm yağı türevi ürün sağlayıcısı olarak konumlandırmaya devam etmektedir.

Tarihimiz

Birlikte Yürüdüğümüz Yol

2013 yılında kurulan Asiamart Global, çeşitli Asya ve Afrika ülkelerinden gıda malzemeleri ve işlenmiş ürünlerin dağıtımında uzmanlaşmış bir perakende işletmesidir. Müşterilerimiz çoğunlukla Avrupa’da yaşayan Asya ve Afrika topluluklarından oluşmakla birlikte, Belçikalı ve Avrupalı müşterilerimizden de yüksek talep gördük.

Ürünlerimize olan büyüyen talep ile iş faaliyetlerimizi toptan satış ve diğer perakende işletmelerine tedarik etmeyi de içinecek şekilde genişlettik. Asiamart Global olarak, hem Avrupa’da hem de küresel olarak müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Yaptıklarımız

Our Vision

Rakiplerine karşı rekabet edebilen ve alanında başarılı bir şirket olmak.

Our Mission

Piyasa talebini karşılayacak katma değeri olan ürünler yapmak.

Altı Değer

Asiamart Global Kültürünü Tanımlayan Değerler

Dürüstlük

Müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve ortaklarımızla tüm işlem ve ilişkilerimizde dürüstlük, şeffaflık ve etik standartlarla çalışıyoruz.

Kalite

Güvenilir tedarikçilerden kaynaklanan en yüksek kalitedeki ürünlerin sunulmasına adanmış olup, en son teknolojiler ve süreçler kullanılarak üretilmektedir.

İş Birliği

Açık iletişime, karşılıklı güvene ve başarıya adanmış bir ortaklık temelinde tedarikçiler, müşteriler ve ortaklarla güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Müşteri Odaklılık

Zamanında teslimat, duyarlı müşteri hizmetleri ve rekabetçi fiyatlandırma ile müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaya odaklanıyoruz.

Takım Çalışması

İşbirliğine, saygıya ve çeşitliliğe önem veriyor, hedeflerimize ve amaçlarımıza ulaşmak için bir ekip olarak çalışıyoruz.

Yenilik

Üretim süreçlerinden müşteri etkileşimine ve pazarlama stratejilerine kadar tüm işletme yönlerinde sürekli olarak gelişim ve yenilik arayışında oluyoruz.

Ekibimiz

Profesyonel Ekibimizle Tanışın

Ortaklarımızla olumlu ilişkiler geliştirmeye ve ortak hedeflerimize çalışmaya adanmış yetenekli profesyoneller ekibimizi keşfedin.

Faizal Ahmed

Faizal Ahmed

CMO

Pazarlama operasyonlarını yönetir, araştırma ve halkla ilişkiler stratejileri yürütür ve olumlu bir halk imajı oluşturmak için çalışır.

Lusia Susanti

Lusia Susanti

CEO

Ortak ilişkileri yönetmek, kalite kontrolü, araştırma ve testlerle ürünlerin, ambalajların ve nakliyenin yüksek standartlarını sağlamakla görevlidir.

Sedigh Taher Ahmed

Sedigh Taher Ahmed

CFO

Planlama, analiz ve kârlılık ve istikrar için giderleri ve gelirleri izleme yoluyla finansal büyümeyi yönlendirmekten sorumludur.